Najúčinejši spôsob vykurovania vašej kancelárie

najúčinejší spôsob vykurovania infrapanelmi smodern

Teplá kancelária je kľúčom k tomu, aby ste mali šťastnejšiu pracovnú silu, ale samozrejme, že kúrenie vašej kancelárie nie je úplne lacné. 

Väčšina kancelárií sa spolieha na klimatizačné jednotky alebo radiátory, ktoré síce urobia svoju prácu, ale spotrebúvajú veľa energie. Bohužiaľ, tieto metódy sú neodmysliteľne neefektívne, pretože ohrievajú vzduch okolo kancelárie, ktorým sa bude plytvať, keď ľudia vstúpia a opustia svoje kancelárie. Ak ste niekedy uvažovali o úsporách nákladov na kancelárske vykurovanie, čo tak infra vykurovanie infrapanelmi, moderný a efektívnejší spôsob vykurovania vašej chladnej kancelárie!

Čo je infračervené vykurovanie?

Infračervené ohrievanie je proces vykurovania pomocou infračerveného žiarenia. Žiarenie však nie je len jadrové a nebezpečné. Všetko, čo vyžaruje teplo, to robí prostredníctvom žiarenia. Slnečné teplo je tiež infračervené a infrapanely nie sú viac nebezpečné ako slnečné svetlo.

Infrapanely sú však trochu odlišné od bežných ohrievačov. Zatiaľ čo konvenčné vykurovanie ohrieva vzduch okolo neho, infračervené vyhrievanie sa ohrieva cez častice vzduchu a ohrieva priamo predmety. Rovnakým spôsobom sa kovový predmet zohrieva na slnku. Výsledkom je, že tieto vyhrievané predmety vyžarujú svoje vlastné teplo, kým sa celá miestnosť nezohreje. Tým sú infračervené vykurovacie panely mimoriadne účinné, pretože nemusia zohrievať miestnosť dlhší čas, pretože nakumulované objekty postupne a časom vyžarujú teplo.

Ako efektívne sú infrapanely?

Zvyčajne infrapanel o veľkosti 40% z bežného ohrievača bude stále produkovať rovnakú úroveň komfortu. Na to, aby to bolo hmatateľnejšie, 400W infrapanel bude vyrábať rovnaké množstvo tepla ako konvenčný ohrievač s výkonom 1 kW. 

Infrapanely sú prirodzene efektívnejšie, ale kompletná rekonštrukcia vykurovacieho systému môže byť nepríjemná. Dobrou správou je, že infrapanely sú značne lacné na inštaláciu. Po prvé, nepotrebujú komplexný potrubný systém, ktorý by fungoval, stačí ich jednoducho zapojiť do elektrickej siete a máte to. Výhodou je, že ich môžete montovať postupne do vašej kancelárie.

Je infračervený prenos tepla dobrým spôsobom vykurovania vašej kancelárie?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo infrapanely sú ideálne pre kancelárske vykurovanie, pretože okamžite pocítite teplo. Nemusíte čakať pätnásť minút, kým sa chladná kancelária nezohreje. Majte na pamäti, že je to pätnásť minút energie, ktorá sa používa na ohrev vzduchu, ktorý môže byť rozptýlený. Zatiaľ čo infrapanely jednoducho zapnete, keď to potrebujete. Infračervené vykurovacie panely majú tiež výhodu, že sú úplne tiché! Znamená to, že zamestnanci sa môžu sústrediť bez toho, aby museli počuť v pozadí dráždivé zvuky klimatizácie. Infrapanely nielen znižujú hluk, ale sú aj oveľa zdravším prostriedkom vykurovania! Zdravotné výhody infrapanelov nájdete tu.

Naše vykurovacie panely SMODERN® sú neuveriteľne štýlové a veľmi jednoducho sa inštalujú, jednoducho ich zaveste na stenu alebo na strop a zapojte ich! Je to naozaj také jednoduché. Okrem toho, že vyzerajú elegantne, šetria aj kancelárske priestory, ktoré dodajú vašej kancelárii šikovný a elegantný vzhľad!

Infrapanely tiež otepľujú miestnosť oveľa rýchlejšie, než klimatizačná jednotka a že teplo trvá dlhšie, pretože zatiaľ čo vzduch môže cirkulovať po miestnosti, objekty po celej miestnosti vyžarujú svoje teplo pomaly. To znamená, že keď zapnete infrapanel v chladnej kancelárii a urobíte si šálku čaju, vaša kancelária je pekná a teplá!

Vykurovanie kancelárie pomocov infrapanelov

Zamestnanci trávia v práci osem hodín denne, kancelárske vykurovanie nie je naozaj luxusom, ale skôr nevyhnutnosťou. Chcete mať spokojných zamestnancov, ktorý nemusia mrznúť v kancelárii?! Investujte do zdravšieho a efektívnejšieho typu kancelárskeho vykurovania. Vďaka infrapanelom SMODERN® môžu byť chladné kancelárie minulosťou!

PS: Ak si myslíte, že by článok mohol pomôcť aj Vašim známym a priateľom, podporte ho lajkom a zdieľaním. Vďaka.

ebook zdarma 10 veci ktore by ste mali vediet skor nez investujete do infrapanelov
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.