Výmena vykurovania pri rekonštrukcii rodinného domu, bytu aj s nízkym rozpočtom

Pri rekonštrukcii nehnuteľnosti je vo väčšine prípadoch vykurovací systém, ktorý sa mení na poslednom mieste.  Výmena vykurovania pri rekonštrukcii rodinneho domu aj s nízkym rozpočtom

Keď už máme všetku zábavu čo sa týka maľovania a zdobenia, výmeny nábytku či podlahy za sebou, myšlienka na zdokonalenie vášho vykurovania už nevyvoláva vo vás rovnaký pocit vzrušenia.

Vzhľadom na to, že ste pravdepodobne investovali väčšiu časť rozpočtu, ktorý zanechal jedinečný odtlačok vo vašom domove, utrácanie ďalších peňazí na vaše vykurovanie sa určite začne stávať čoraz menej atraktívne.

Ale nemusí to byť tak! Ponúkame Vám modelovú radu cenovo dostupných infrapanelov CLASIC Plus, ktoré sú ideálne pre každého, kto pracuje s prísnejším rozpočtom.

Nie sú to len nejaké nemoderné biele skrinky na stenu; naše infrapanely sa môžu pochváliť moderným dizajnom, ktorý  sa hodí k vášmu starostlivo vybranému zariadeniu.

Infrapanely SMODERN® CLASIC Plus sú skvelou voľbou pre novo zrekonštruované priestory, pretože majú elegantný, moderný vzhľad. Nezaberajú priestor – to znamená, že môžete odstrániť staré miesto zaberajúce vykurovacie zariadenia a dať svojej izbe otvorenejší, vzdušnejší pocit.

Ponúkame viacero prvotriednych infrapanelov v našom sortimente, ale ak chcete kvalitné vykurovanie, ktoré ušetrí váš oklieštený rozpočet  naše infrapanely CLASIC Plus sú skvelé miesto na začatie.

Tieto infrapanely môžu mať nižšiu cenu, ako prémiové infrapanely TD ECO, ale stále ponúkajú rovnaké zdravé a efektívne teplo, ktoré udrží váš domov komfortne vyhrievaný.

Infrapanely CLASIC Plus sú nádherne všestranné vykurovacie telesá, ktoré sa dajú namontovať na stenu alebo strop podľa vášho želania.

Ak chcete čo najviac využiť infrapanely a ušetriť na spotrebe elektriny, odporúčame použiť termostat. Digitálne termostaty vám umožňujú vyhrievať vaše miestnosti podľa špecifických teplôt a poskytnúť vám prístup k celému týždennému programovaniu, aby ste mohli vytvoriť plán vykurovania, ktorý by vyhovoval vašej rutine.

Či už potrebujete sofistikovaný bezdrôtový systém alebo len základné ovládanie ponúkame termostaty, ktoré vyhovujú každému rozpočtu.

Už žiadne ďalšie náklady na údržbu a servis! Infra vykurovanie je jediným systémom, ktorý vám umožní vychutnať si úplné pohodlie vo vnútri vášho domova.

PS: Ak si myslíte, že by článok mohol byť dôvodom na zamyslenie aj pre Vašich známych, podporte ho lajkom a zdieľaním.
ebook zdarma 10 veci ktore by ste mali vediet skor nez investujete do infrapanelov
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Najčítanejšie články
 • Kategórie
 • Pripojte sa na Facebooku
 • Čo povedali zákazníci o infrapaneloch SMODERN®?

  Stanislav B.

  Pred rokom som si z firmy ŠRUBKA, sro. Košice na skúšku kúpil do obývacej izby bezrámové infrapanely SMODERN Deluxe (viď. foto). Bola to vynikajúca voľba. Sú úspornejšie ako vykurovanie dovtedy používanými konvektormi, sú energeticky účinnejšie, jednoducho ovládateľné a nezaberajú žiadne miesto. Preto som sa rozhodol dokúpiť infrapanely do celého domu. Vrele ich odporúčam aj ďalším záujemcom o efektívne vykurovanie.

   

  Oto K.

  Zdravím, chcem sa podeliť so svojim novým vykurovacím systémom od vás: Infrapanel som spojazdnil, je namontovaný, termostat reguluje zapínanie, vypínanie, a maximálna spokojnosť – príjemné teplo. Konečne kúrenie bez zápachu ako som mal pri gamatke, a hlavne celá miestnosť je zohriata. Použitý infrapanel TD ECO 1100

   

  Táňa B.

  Som veľmi spokojná s produktom, vydáva príjemnú energiu aj teplo, je to úplne iné ako u ohrievača. Neľutujem, že som kúpila a možno si ešte dokúpim malý do kuchyne, lebo asi bude treba sporiť s plynom. Veľmi odporúčam!

   

  Viac referencií>>