Vaše výsledky

Skôr než som investoval do infrapanelov Deluxe používal som konvektori.  Zo začiatku sa mi preháňalo hlavou či to bude efektívne, aké budú náklady, poruchovosť a tiež náročnosť montáže. Výsledok bol tepelné pohodlie a komfort. To najlepšie je výkon, prevedenie, jednoduchosť inštalácie, diskrétnosť, sofistikovaný produkt 21. storočia. To čo si najviac cením je komfort zabezpečený pomocou pár jednoduchých krokov inštalácie, zabezpečené pohodlie. Maximálna spokojnosť 🙂 Odporúčam tento produkt.
Martin KovalíkHaniska pri Prešove
Infrapanel mame v kúpeľni, sme spokojný odporúčam každému. Použitý infrapanel Clasic C300.
Stanislav GoruskaNitrica
Infrapanel S MODERN Deluxe 680
infrapanel smodern C300
Predtým, ako som zakúpil infrapanel Clasic skúšal som olejový radiátor 900 W - výsledok bol uspokojivý. Nemal som skúsenosti s týmto typom vykurovania. Zo začiatku mi bránili kúpiť si tento produkt negatívne názory na infra vykurovanie.  Mimochodom som bol účastníkom rozhovoru, kde sa ma snažili presvedčiť o škodlivosti infra vykurovania, bol som trochu zmätený. Infrapanel Clasic používam na temperovanie, splnil očakávania, vyhodnotím ešte spotrebu el. energie. Najlepšie a čo si cením najviac, je spôsob vykurovania a dizajn. Odporúčam tento produkt.
Michal ChachaľakKošice
Je to moja prvá a skvelá skúsenosť s infra vykurovaním. Zo začiatku som sa bránil, pretože som sa bál ifra žiarenia spotrebiča.  Výsledok bol príjemné teplo a pohodlné ovládanie. To najlepšie je kvalita a cena. Používam infrapanel Deluxe. Odporúčam tento produkt. Viac o infra žiarení https://elektrickevykurovanie.eu/o-infra-vykurovani/co-je-infra-vykurovanie/
Vlastimil BorufkaKošice
Predtým som vykuroval chalupu len pieckou a keramickými kachľami. Potreboval som niečo na temperovanie v zime. Keď som sa rozhodoval pre infrapanely, rozmýšľal som či budú výkonovo stačiť a pri akej spotrebe el. energie. To čo som od infrapanelov očakával som dosiahol. T.j. temperovanie chalupy v zime kvôli premrznutiu a bezproblémové udržanie teploty miestnosti pri dohorení telesa na pevné palivo. Chalupa je cca 65m2. Používal som ich vo vykurovacom období ( 5 mesiacov) v horskom prostredí, starý kamenný dom bez obvodového zateplenia (strop fúkaná medzitrámová izolácia ) temperácia na 10 °C , spotreba cca 1800kw NT + 2200kw VT. Zatiaľ úsporu neviem porovnať, bolo to prvé obdobie vykurovania. Za to najlepšie považujem jednoduchosť montáže + obsluhy, možnosť dať aj na strop, kvôli miestu. Pokiaľ sa používajú na udržanie teploty v kombinácii s iným typom kúrenia, určite sa dá spotreba ešte znížiť. Určite odporúčam 🙂 Použité infrapanely Deluxe
Tibor SaboKošice, Dedinky

10 vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, než investujete do infrapanelov

V e-knihe nájdete odpovede na zásadné otázky, ktoré si väčšina ľudí kladie pred kúpou infrapanelov.

e-book zadarmo 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, než investujete do infrapanelov S MODERN

Stiahnite si zdarma e-knihu v PDF:

Zadajte meno a email a zašleme Vám eBook ZDARMA

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

POROVNANIE SYSTÉMOV VYKUROVANIA

Pripravili sme pre Vás e-knihu porovnanie systémov vykurovania, aby ste mali predstavu o prvotnej investícii mesačných prevádzkových nákladoch, potrebnej obsluhy, rýchlosti samotnej realizácie a tiež poukázaním na ich výhody a nevýhody o ktorých sa v praxi veľmi nehovorí.

ebook porovnanie systemov vykurovanie